fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

56%
film / drama, Životopisný, krimi, USA, , 90 min., od 12 let
The Bling Ring
Kinopremiéra v ČR a SK 20.6.2013

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize pá. 16.5. CineStar TV 1 10.10
CineStar TV 1 10.10




Ukázka
01:40



Aby se dotkli hvězd, vloupali se do jejich domů.
Čtyři dospívající kamarádky z lepších rodin nade všechno zbožňují hollywoodské hvězdy. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož otec pracuje u filmové distribuce, začne pořádná jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do domů hollywoodských celebrit, kde si v jejich nepřítomnosti půjčují auta a kradou drahé suvenýry.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Takhle. Ten film je už od základu strašná blbost a já tak k němu od začátku přistupoval. Má to ovšem drobný háček. Nečekal jsem, že to bude tak dobrý - respektive že mě to bude tak strašně bavit. Ten film nemá se stopáží hodinu dvacet prakticky co zkazit, ale vážně jsem netušil, že budu toužit po přídavku, jelikož na konce je to skutečně dost uspěchané a pár minut navíc by tomu vůbec neuškodilo. Je to zábavný, velmi zručně natočený film s extrémně sexy obsazením, a tím mám na mysli ZEJMÉNA (ale NEJEN) Emču a Taissu, které byly skutečně výtečné a Hermiona už není Emčina nejvíc sexy role (a nebo možná jo). Docela jsem se divil, jak jim to fakt mohlo tak dlouho procházet, ale mnohem víc mě zarazila jiná věc - vážně nikdo neměl nastavenej alarm a vážně nechává Paris klíč pod rohožkou? Tak ať se pak nediví, že se jí každej dostane do baráku... Jedinečný film o věcech, které mě nezajímají a jsou mi zcela ukradené, ale který mě přesto nečekaně zaujal a bavil - a líbil se mi. Opět je to jeden z filmů, který bych nikdy neviděl, kdyby tam nebyla Emma, ale za ztrátu času ho rozhodně nepovažuju. A musím se pochlubit, Emčinu filmografii mám díky tomu komplet. 70%.
Všechny komentáře k filmu 18+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bling Ring: Jako VIPky

Když celebrity nejsou doma, oni jdou na návštěvu. Parta školáků z Hollywoodu, která si říká Bling Ring, u dveří nikdy nezvoní a baví se tím, že vykrádá domy slavných lidí. Vyzkoušet si Laboutinky Paris Hilton, Channel Mirandy Kerr nebo uspořádat mejdan v luxusním bytě Lindsay Lohan? Samozřejmě! A ještě jsou z toho skvělý fotky na Facebook. Jednu členku partičky, která si v domech slavných užije večírek a pak si z nich odváží hromady značkového oblečení, hraje neobvykle hříšná Emma Watson. Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Teenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! - V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec?


Podobné filmy

Město andělů
(City of Angels) Anděl Nicolas Cage působí v Los Angeles. Jednoho dne poznává krásnou Meg ...
dnes 12.10
Nova Cinema
Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější
(Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous) Agentka FBI Sandra Bullock se stala mediální hvě...
dnes 20.00
Nova Cinema
Kill Bill 2
Bývala zabijákem v komandu svého milence, přežila šílený masakr a po čtyřech letech stráve...
zítra 02.30
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 13. 5. 2025 Svátek má Servác
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz