SERIÁL: Doctor Who   díl: The Armageddon Factor: Part Five - (16. série / 25. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

84%
seriál / thriller, science fiction Velká Británie, , 25 min.
< Předchozí díl504. z 695 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...






Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Zkouknul jsem hromadně první sérii prvního Doctora a jak jinak, nebylo to vůbec špatné, i když uznávám, občas to bylo moc a moc natahované, ale já se moc pěkně bavil. Znělka úžasná, příběhy zajímavé, napůl z minulosti, napůl z budoucnosti, povedené zápletky, i když někdy těch dílů bylo až moc, ale úchvatný příběh Dalekové je nezapomenutelný.
První Doctor, William Hartnell, je ohromně super, ale rozhodně není nejlepší. Doctor v jeho podání je sympaťák a akční, i když občas zapomnětlivý stařík, občas až nepříjemný (ale jen trochu). Společníci jsou příjemní, až na tu Doctorovu uječenou vnučku.
Výprava a kulisy vypadají (a jsou) strašně primitivně, ale právě ty dávají prvním dílům Doctora neopakovatelné kouzlo a atmosféru. Mě se na to koukalo báječně a jsem rád, že konečně vím, jak začal největší britský kult... A samozřejmě budu koukat dál, i když nedokážu odhadnout, kolik toho uvidím. Zatím dávám 75%. A moc chválím tvůrce, v tehdejší době museli mít docela odvahu natočit něco takového. Jo, a myslím, že to hodnocení ještě zvednu. Druhá Hartnellova série je mnohem lepší a velkolepější. je vidět, že se zlepšila kvalita a epizody jako Planeta obrů, Dalecká invaze Země nebo Honička, jsou nezapomenutelné a skvěle si hrají s prostředím. Navíc z celé série chybějí jen dvě části epizody Křížová výprava, což je taky příjemné. Robotický Doctor Daleků je parádní a planety vypadají líp, prostě je to celé lepší. Zvedám na 80%. Ve třetí řadě už sice chybí docela dost epizod (alespoň půlka série) ale díky rekonstrukcím jsem nakonec viděl všechny epizody (i když bylo občas složité se tím prokousat). A i když tolik epizod chybí, tak nám Doctor se svými několika novými společníky nabídne velké množství zajímavých příběhů. Líbily se mi především epizody Nebeský hračkář, Tvořitelé mýtů a Válečné stroje a zcela nedoctorovská Mise do neznáma, na kterou navazuje dvanáctidílný, téměř šestihodinový příběh Mistrovský plán Daleků. Regenerace proběhla v jedné z nejzajímavějších epizod hartnello
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Podobné seriály

Angel IV (8)
Habeas Corpus Potřebujete pomoc? Už dál nehledejte. Prokletý upír Angel a jeho agentura j...
dnes 16.50
Prima Cool
Případy detektiva Murdocha XVII (16)
(Murdoch Mysteries XVII) Kazatel James Wilde Nová řada oblíbeného britsko-kanadského krim...
dnes 23.05
ČT1
Hercule Poirot III (1)
(Agatha Christie’s Poirot) A co tvoje zahrádka? Někdo v té spořádané domácnosti je chladn...
dnes 23.50
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 23. 2. 2025 Svátek má Svatopluk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz