film / drama, Československo,
1987,
52 min.Režie:
Oldřich DaněkHerci:
Jiří Adamíra,
Hana MaciuchováJiří Adamíra a Hana Maciuchová v bravurním dialogu mezi stárnoucím španělským velvyslancem a ovdovělou Marií z Pernštejna rozenou Manrique de Lara.
Uprav informace o filmu+ Napiš komentář k filmu a získej DVD
Popis filmu Španělé v Praze
Bravurní dialog mezi stárnoucím španělským velvyslancem a ovdovělou Marií z Pernštejna rozenou Manriquez de Lara. Velvyslanec se snaží umravnit mladou vdovu a zmírnit i případné nepříjemné následky jejího chování. Konec konců pro katolickou šlechtičnu, navíc Španělku, se opravdu nehodí mít milence. A mladá vdova je nejen půvabná, ale i hbitého jazyka.
Povodeň(Hard Rain) Souboj s živly, v němž jsou hlavní odměnou tři miliony dolarů. Americký akční ... dnes 21.45 | |  |
| | Vražda na ostrově(Ann Rule's Circle of Deception) Když je na ostrově Whidbey nalezeno tělo Russela Douglase... zítra 03.05 | |  |
| Podobné filmy |
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů
napiš nám.